The Last of Us: Left Behind

Cena BAFTA 2015 za nejlepší příběh
PlayStation 3 (PS3) PlayStation 4 (PS4) PlayStation Now (PS Now)
Follow Kup teď!
The Last of Us: Left Behind
The Last of Us: Left Behind

Zásadní kapitola a skvěle hodnocené rozšíření pro The Last of Us vrhá zcela nové světlo na pozadí vztahu mezi Ellie a Riley a zárověň zaplňuje mezery v příběhu a to konkrétně období před tím, než Ellie poznala Joela.

Ellie se vrací ve zcela první rozšiřující příběhové kapitole od Naughty Dog, kterou si nyní mohou zahrát i všichni ti, kdo původní The Last of Us nevlastní. Příběh zasazený před a během událostí skvěle hodnocené hry The Last of Us, který odhaluje minulost Ellie, si díky své strhující příběhové lince vysloužil řadu ocenění. Vztah Ellie a Riley, její nejlepší kamarádky na armádním internátu, kde spolu vyrůstaly, se odhaluje ve zcela novém světle. Riley, která před několika týdny beze stopy zmizela, se vrací s naprosto překvapivými informacemi o svém novém životě. Ellie a Riley se pak proplíží ze školy ven, aby spolu prožily řadu událostí, které navždy změní jejich život.

Brilantnost oceněná cenou BAFTA Hra The Last of Us: Left Behind kromě řady dalších cen získala v roce 2015 i cenu BAFTA za nejlepší příběh a Ashley Johnsonová v roli Ellie cenu za nejlepší herecký výkon.

Datum vydání:Žánr:, Věkové omezení:Vývojář:Vydavatel:

Lost Password