Do našeho týmu aktuálně hledáme:

Redaktor

Náplň práce

– psaní zajímavých článků, které souvisejí s herní sérií The Last of Us
– nenáročné podílení se na aktivitách zajišťují správný chod projektu

Požadujeme

– dobrou slovní vybavenost a cit pro stylizaci textu
– dobrou orientaci v herní sérii The Last of Us
– osobní iniciativu – volný čas a dlouhodobou spolupráci
– samostatnost, odpovědnost, trpělivost a spolehlivost
– zkušenost s redaktorskou činností v systému WordPress výhodou
– anglický nebo jiný cizí jazyk výhodou

Nabízíme

– prostor pro své názory a myšlenky
– zajímavou, svobodnou a kreativní práci bez zbytečného stresu a nátlaku
– volnou pracovní dobu
– nastartování kariéry a především praxi v oboru
– spuštění vlastních rubrik či sérií a realizování dalších nápadů
– skvělou možnost procvičit se ve psaném projevu
– práci v mladém a přátelském kolektivu, který dokáže kdykoli pomoci
– klidnou a nestresovou (prozatímně však bohužel nehonorovanou) práci z domova
– zajímavé benefity, do kterých patří např. dárkové či slevové poukazy apod.

V případě zájmu nás kontaktuj/te na e-mailové adrese web(zavináč)thelastofus.cz. Do předmětu zprávy nezapomeň/te uvést název volné pozice, tedy Redaktor a klidně se s námi rovnou poděl/te o své dosavadní zkušenosti v tomto oboru.